Nabídka sortimentu růží pro jaro 2018


Nabídka pro Jaro 2018 je zveřejněna, můžete již objednávat, tedy vybírat z níže uvedených skupin růží v zelených obdelníčcích, kde je nabídka nejpřehledněji zobrazena a na jaře (podle počasí koncem března nebo v dubnu) vám růžičky dodáme. Využijte košíku, rozklikněte jednotlivé odrůdy, a objednajte si třeba hned prostřednictvím našeho E-shopu. Přijaté objednávky pak vyřizujeme podle pořadí v jarním měsících.

(ceny růží):
 

Novinky špičkových šlechtitelských zahraničních firem

Vlastníme licenční práva řady špičkových růží  včetně žhavých novinek posledních tří let:
 

Speciality

Zajímají vás růže vyznačující se zajímavou či neobvyklou speciální vlastností, růže od našich šlechtitelů nebo šlechtitelů u nás žijících? Nebo chcete uchovat či rozmnožit růže od známých či z babiččiny zahrady?
 

Snažíme se hledat a pěstovat ty růže, které jsou vhodné pro klimatické podmínky v našem zeměpisném pásmu - proto, abyste se mohli bez náročného a únavného chemického či jiného ošetřování těšit z krásy vašich růží, je to rozhodující.

Kontaktní informace

Michaela a Luboš Pelcovi
Březenská 386, 507 43 Sobotka
tel.: 776 782 400
e-mail: pelcovi.ruze@seznam.cz
Linkedin G+ Twitter Instagram

Kudy k nám ...

Naše školka růží se nyní nachází na samém okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj, mezi městy Mladá Boleslav a Jičín, a také na území unikátní barokní komponované krajiny a svazku obcí Mariánská zahrada. Přesnější popis ...

Jak se rodí růže ...

Víte, že trvá dva roky, než se z plané podnože stane ušlechtilá růže? Několik obrázků vám napoví, co je třeba provést...
© 2003 - 2015 Růžová školka manželé Pelcovi - všechna práva vyhrazena